CanSevaL - Board
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

kocan SENİ ALDATMASIN!...

Nach unten

kocan SENİ ALDATMASIN!... Empty kocan SENİ ALDATMASIN!...

Beitrag  Derya Do Feb 05, 2009 6:07 pm

kocan SENİ ALDATMASIN!...

Kocanız sizi aldatsın istemezsiniz değil mi?

Kim ister ki. Senin de sorduğun soruya bak.
Diyorsunuz değil mi? Demeyin, okuyun.

Efendim bu erkek milleti istediğiniz kadar aman sizi seviyor, aman size aşık, aman size tapıyor olsa da, unutmayın o bir erkek!...
Bir saatte aklına kaç kere geliyor ‘’ seks’’ biliyor musunuz?
Altı!... rakamla 6. işte bundan dolayı siz bana kulak verin bence. Vermezseniz de siz bilirsiniz.

Şimdi efendim ilk kural:

Eşinizi yalnız başına seminer, eğitim, iş gezisine yollamayın!... Çalışıyorsanız izin alın, çalışmıyorsanız hazırlayın valizinizi siz de onunla gidin. Demedi demeyim, o iş gezilerinde, seminerlerinde neler oluyor bir bilseniz!?
Ben kaç arkadaşımdan dinledim biliyor musunuz, eşinin, seminere gidip döndükten sonra zaten sallanmakta olan evliliklerini bitirip,
EŞİNİN o gittiği seminerde tanıştığı biriyle evlendiğini… yaa işte böyle, konukevlerinde/ otellerde akşam oldu mu, ders-eğitim-toplantı bitti mi nasıl bir boş zaman kalıyor biliyor musunuz?
Ve o boş zamanlarda ne sohbetler kurulduğunun.

İkinci bir yolu da eşinizi bu tip gezilerden soğutmak.
Burada izlenecek en iyi yol, tabii siz de çalışıyorsanız, tabii canım sen bu seminere git, ben de gelecek ay yapılacak Antalya seminerine gideyim diye içine kurt düşürmek olabilir.
Göreceksiniz o da gitmeyecek sizin de gitmenizi engelleyecek böylece. Oh siz sağ ben selametJ

- Eşinizi, zinhar yalnız başına bara göndermeyin!...
Erkek erkeğe maç izlemeye gidebilir.
Gerçi birahane müdavimi hoş çıtırlar da var ama eh ne yapalım artık ona da yasak koyamazsınız ya, çıtırlar geziyorJ

- Siz yine de bar dediği zaman aaa ben de iki bira içmeyi özledim deyip, en seksi jeani bacağınıza çekip girin kolunaJ yalnız gitmesin. KaparlarJ

Kendinize bakın azizim, başka yolu yok, o adam göbek yapsa da dikkat çekiyor işte, spor yapın bir şey yapın ama göbek yapmayınJ

Bütün bunlara rağmen adam sizi aldattı mı? KOYUN KAPIYA!...

KENDİNİZE GENÇ BİR SEVGİLİ BULUN.

İyi de bütün bunları sen nerden biliyorsun bacaksız diyenlere, aa benim çok evli sevgilim oldu diye yanıt vereceğimi sananlar yanılıyor.
Anlatır mıyım hiç maceralarımı, aman bu anlattığın benim kocama benziyor, vay bu anlattığın benim nişanlıma benziyor diye gelecek salvolarla hiç uğraşamam vallaha.
Siz, beni dinleyin, üzüm yiyin bağcıyı dövmeyin.
Derya
Derya
Tecrübeli-Üye
Tecrübeli-Üye

Anzahl der Beiträge : 247

Nach oben Nach unten